motobaterie Skyrich Lithium HJTZ5S-FP (12V 24Wh)

Kód: HJTZ5S-FP
Neohodnoceno
Značka: Skyrich
1 298 Kč / ks 1 072,73 Kč bez DPH
Sklad E-shop

Jedná se o lithiový akumulátor značky Skyrich. Motobaterie zasíláme přednabité. Akumulátory LiFePO4 mají menší hmotnost a vyšší startovací výkon než olověné. 
Vhodné jako náhrada za olověné akumulátory: YTZ5S, YTX4L-BS, YTX5L-BS
YTZ5S(Gel), YTZ5S, HHTZ5S-BS,HTZ5S(Gel), HTZ5S, HHTZ5S-BS,CTZ5S(Gel), CTZ5S, GTZ5S-BS,GTZ5S(Gel), GTZ5S,CTZ5S-BS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o lithiový akumulátor značky Skyrich. Motobaterie zasíláme přednabité. Akumulátory LiFePO4 mají menší hmotnost a vyšší startovací výkon než olověné. 

Všechny motocyklové startovací lithiové (LiFePO4) akumulátory výrobce Skyrich mají až 40 násobně větší vybíjecí proud než je jejich kapacita. Z důvodu použití lithiové technologie je motobaterie HJTZ5S-FP až o 66% lehčí než tradiční olověná baterie a dosahuje životnosti až 2000 cyklů nabití. Každý moto-akumulátor LiFePO4 značky Skyrich má nízké samovybíjení. Skladovatelnost je až 1 rok při teplotě do 25°C. Výrobce doporučuje pravidelné nabíjení minimálně jednou za 6 měsíců. Akumulátor HJTZ5S-FP je možné nabíjet jak nabíječkou určenou pro LiFePO4, tak i nabíječkou určenou pro bezúdržbové akumulátory. Tím odpadá nutnost koupě nové nabíječky. Použitá nabíječka nesmí mít funkci automatické desulfatace! Velikou výhodou proti bezúdržbovým akumulátorům je výše nabíjecího proudu. V případě nutnosti je možno nabíjet až 10x vyšším proudem, než je kapacita baterie. Tímto způsobem je možné motobaterii plně nabít za přibližně 6 minut. Akumulátor HJTZ5S-FP je použitelný v jakémkoli motocykluKdyž je nabíjecí napětí naprázdno v rozmezí 14,0V - 15,0V, NENÍ nutná žádná úprava nabíjecího systému a instalace motocyklu.
 
Lithiové akumulátory Skyrich LiFePO4 jsou známé svými malými rozměry. Dodávají se s distančními podložkami pro uzpůsobení jakémukoli bateriovému prostoru v motocyklu. Při správném používání nehrozí riziko výbuchu nebo požáru, jako je tomu u jiných lithiových akumulátorů. Akumulátor HJTZ5S-FP je šetrný k životnímu prostředí, protože neobsahuje jedovaté kovy jako olovo, rtuť či kobalt. Neobsahuje ani kyselinu sírovou, jako je tomu u olověných akumulátorů, a proto je použitelný v jakékoli poloze, včetně "vzhůru nohama". Akumulátor se dodává naplněný, přednabitý, připravený k okamžitému provozu.
 
 
Nahrazuje tyto modely: YTZ5S, YTX4L-BS, YTX5L-BS
Napětí: 12 V
Kapacita 10hod.: 2 Ah
Energie: 24 Wh
Startovací proud: 120 A
Typ akumulátoru: Lithium
Délka: 113 mm
Šířka: 70 mm
Výška: 85 mm
Hmotnost: 0.5 kg
(+) pól umístění: Vpravo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: