V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, omlouváme se, prosím volejte pouze v naléhavých případech. Dotazy ke zboží, dostupnosti a k objednávkám pouze e-mailem. Naše personální kapacita nepokrývá požadavky volajících.

O firmě

1993  - založení firmy  zabývající se prodejem autopříslušenství, dílů a doplňků . 
V letech 1993 -2000 jsme získali cenné zkušenosti se zamykáním pedálů od mnoha výrobců. Nakonec zvítězila kvalita a spolehlivost a dodáváme zámek od výrobce z Itálie pod názvem Bullock. Tento zámek se stal v roce 1999 vítězem evropských pevnostních srovnávacích testů v Anglii pořádaných společností Autoexpress.  V roce 2000 přišla na trh společnost Pavel Kyrš-Bullock v Brně (Výhradní dovozce ČR) . Naše aktivity jsme spojili a stali se největšími distributory  pro území Praha a Čechy.

2007 -  spustili jsme webovou prezentaci naší firmy a  první  internetový obchod.

2013 - stali jsme se distributorem kožených potahů volantů Maria Cavallo a nabízíme  renovaci volantů - profesionální montáží těchto potahů z kvalitní hovězí kůže. 

Filozofií naší firmy je preference a prodej kvalitních výrobků od tuzemských a zahraničních výrobců za odpovídající ceny. Naše snaha je vyhnout se prodeji nekvalitního zboží. Námi prodávané zboží je již otestováno tuzemským trhem nebo jej podrobujeme vlastním testům.

Nabízíme neoriginální AUTODÍLY z druhé výroby  kromě autoskel vyzvednutí  týž den nebo do 24 hodi

Originální AUTODÍLY termín naskladnění  1- 7 dní.
 

Při osobní návštěvě nebo prostřednictvím e-mailu si u nás můžete objednat náhradní díl pro vaše vozidlo. Stačí nám dodat přesné označení vašeho vozidla, nejlépe VIN kód vašeho vozu a my vám sestavíme nabídku podle ceny a kvality od různých výrobců a dodavatelů. Pouze na vás bude pro jaký díl se rozhodnete.
Dodáváme veškeré náhradní dostupné v evropských skladech

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení