O firmě

1993  - založení firmy  zabývající se prodejem autopříslušenství, dílů a doplňků . 
V letech 1993 -2000 jsme získali cenné zkušenosti se zamykáním pedálů od mnoha výrobců. Nakonec zvítězila kvalita a spolehlivost a dodáváme zámek od výrobce z Itálie pod názvem Bullock. Tento zámek se stal v roce 1999 vítězem evropských pevnostních srovnávacích testů v Anglii pořádaných společností Autoexpress.  V roce 2000 přišla na trh společnost Pavel Kyrš-Bullock v Brně (Výhradní dovozce ČR) . Naše aktivity jsme spojili a stali se největšími distributory  pro území Praha a Čechy.

2007 -  spustili jsme webovou prezentaci naší firmy a  první  internetový obchod.

2013 - stali jsme se distributorem kožených potahů volantů Maria Cavallo a nabízíme  renovaci volantů - profesionální montáží těchto potahů z kvalitní hovězí kůže. 

Filozofií naší firmy je preference a prodej kvalitních výrobků od tuzemských a zahraničních výrobců za odpovídající ceny. Naše snaha je vyhnout se prodeji nekvalitního zboží. Námi prodávané zboží je již otestováno tuzemským trhem nebo jej podrobujeme vlastním testům.

Nabízíme neoriginální AUTODÍLY z druhé výroby  kromě autoskel vyzvednutí  týž den nebo do 24 hodi

Originální AUTODÍLY termín naskladnění  1- 7 dní.
 

Při osobní návštěvě nebo prostřednictvím e-mailu si u nás můžete objednat náhradní díl pro vaše vozidlo. Stačí nám dodat přesné označení vašeho vozidla, nejlépe VIN kód vašeho vozu a my vám sestavíme nabídku podle ceny a kvality od různých výrobců a dodavatelů. Pouze na vás bude pro jaký díl se rozhodnete.
Dodáváme veškeré náhradní dostupné v evropských skladech