Monitor 6,86" s Apple CarPlay, Android auto, Bluetooth, USB/micro SD, kamerový vstup

Kód: SU-DS-686CA
3 107 Kč / ks 2 568 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

Monitor s dotykovou 6,86" obrazovkou (Plug and Play, vhodné pro všechna auta) je dodáván se silným stojanem s přísavkou, kterou lze namontovat na stěnu na hladký povrch, jako je čelní sklo. Nemusíte rozebírat palubní desku vozu. Chytřejší, bezpečnější a zábavnější způsob, jak používat iPhone v autě (Bezdrátové a kabelové Apple Carplay). Apple Car Play poskytuje uživatelům iPhonu neuvěřitelně intuitivní způsob, jak telefonovat, používat Mapy, poslouchat hudbu a přistupovat ke zprávám. Užijte si bezproblémové připojení a ovládání smartphonu Android v autě (Bezdrátové a kabelové Android Auto). Android Auto umožňuje telefonovat, navigovat pomocí Google Maps, poslouchat hudbu a přijímat SMS zprávy. Monitor má vestavěný reproduktor, ale pokud chcete hlasitější zvuk, můžete jej přenést do reproduktorů automobilu pomocí FM vysílače, na rádiu nastavte stejnou frekvenci jako je nastavena na monitoru. Monitor je vybaven vstupem pro přenos obrazu z parkovací kamery.   Hlavní funkce: HD displej: 6,86 dotykový displej 1280 x 480 Bezdrátové Car Play a Android Auto: přijímejte hovory, poslouchejte hudbu nebo navigaci v reálném čase a další funkce převzaté z telefonu. Funkce Bluetooth 5.0: Podpora hudby Bluetooth a volání handsfree. Port USB-C: 5 V 2,1 A výstup pro nabíjení mobilních telefonů, port pro přehrávání videa a hudby. Podpora Wi-Fi: 2,4 GHz / 5 GHz Slot micro SD: slot pro přehrávání videa a hudby. Formát zvuku: MP3/AAC/APE/OGG/M4A/RA/WAV Formát videa: H263/H264/H265/DIVX HD/AVI/FLV/MKV/MPEG/MP4/WMV9/VC/ASF/TS/QT FM modulátor: Připojte se k audiosystému automobilu pomocí FM vysílače. Vestavěný reproduktor: 8 Ω, 1W (možnost vypnutí). Vestavěný mikrofon: pro použití jako Bluetooth handsfree. Cam In: Podporuje vstup zpětné kamery, couvání je bezpečnější, aktivace video signálem. Napájení 12-24V, 2 A pro použití v osobních a nákladních automobilech, připojení pomocí kabelu s CL koncovkou (součást balení). Snadná instalace: 5 minut, nejsou vyžadovány žádné dovednosti. Rozměry: 190 x 79 x 22 mm bez stojánku.   Obsah balení: Monitor, držák s přísavkou, napájecí kabel s CL koncovkou, AUX kabel, kabel pro připojení kamery (Jack 3,5mm / RCA) délka cca 0,19 m, redukční kabel USB-C / USB.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monitor s dotykovou 6,86" obrazovkou (Plug and Play, vhodné pro všechna auta) je dodáván se silným stojanem s přísavkou, kterou lze namontovat na stěnu na hladký povrch, jako je čelní sklo. Nemusíte rozebírat palubní desku vozu.

Chytřejší, bezpečnější a zábavnější způsob, jak používat iPhone v autě (Bezdrátové a kabelové Apple Carplay). Apple Car Play poskytuje uživatelům iPhonu neuvěřitelně intuitivní způsob, jak telefonovat, používat Mapy, poslouchat hudbu a přistupovat ke zprávám.

Užijte si bezproblémové připojení a ovládání smartphonu Android v autě (Bezdrátové a kabelové Android Auto). Android Auto umožňuje telefonovat, navigovat pomocí Google Maps, poslouchat hudbu a přijímat SMS zprávy.

Monitor má vestavěný reproduktor, ale pokud chcete hlasitější zvuk, můžete jej přenést do reproduktorů automobilu pomocí FM vysílače, na rádiu nastavte stejnou frekvenci jako je nastavena na monitoru.

Monitor je vybaven vstupem pro přenos obrazu z parkovací kamery.

 

Hlavní funkce:

HD displej: 6,86 dotykový displej 1280 x 480

Bezdrátové Car Play a Android Auto: přijímejte hovory, poslouchejte hudbu nebo navigaci v reálném čase a další funkce převzaté z telefonu.

Funkce Bluetooth 5.0: Podpora hudby Bluetooth a volání handsfree.

Port USB-C: 5 V 2,1 A výstup pro nabíjení mobilních telefonů, port pro přehrávání videa a hudby.

Podpora Wi-Fi: 2,4 GHz / 5 GHz

Slot micro SD: slot pro přehrávání videa a hudby.

Formát zvuku: MP3/AAC/APE/OGG/M4A/RA/WAV

Formát videa: H263/H264/H265/DIVX HD/AVI/FLV/MKV/MPEG/MP4/WMV9/VC/ASF/TS/QT

FM modulátor: Připojte se k audiosystému automobilu pomocí FM vysílače.

Vestavěný reproduktor: 8 Ω, 1W (možnost vypnutí).

Vestavěný mikrofon: pro použití jako Bluetooth handsfree.

Cam In: Podporuje vstup zpětné kamery, couvání je bezpečnější, aktivace video signálem.

Napájení 12-24V, 2 A pro použití v osobních a nákladních automobilech, připojení pomocí kabelu s CL koncovkou (součást balení).

Snadná instalace: 5 minut, nejsou vyžadovány žádné dovednosti.

Rozměry: 190 x 79 x 22 mm bez stojánku.

 

Obsah balení: Monitor, držák s přísavkou, napájecí kabel s CL koncovkou, AUX kabel, kabel pro připojení kamery (Jack 3,5mm / RCA) délka cca 0,19 m, redukční kabel USB-C / USB.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: