V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, omlouváme se, prosíme volejte pouze v naléhavých případech. Technické dotazy ke zboží, dostupnosti, objednávkám a reklamace pouze e-mailem. Naše personální kapacita nepokrývá požadavky volajících.

Dotykový monitor 7" s kabeláží

Kód: SU-PZ66
3 035 Kč / ks 2 508,26 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Nové zboží - vzorek. Kvalitní 7" dotykový monitor. Monitor umožňuje dotykové ovládání . V kabeláží je vstup pro jednotku navigace Garmin GVN53. Umožňuje jí ovládat plně dotykově. Monitor obsahuje 1x RGB vstup, 3x AV vstup ,1x AV vstup pro zpětnou kameru s automatickým přepínáním a 1x audio výstup a AV výstup pro zadní monitory. V balení je monitor + kompletní kabeláž. Monitor pasuje přímo do vozu Volvo XC60 ale dá se použít i samostatně.   Pro komplet i navigaci doporučujeme použít VZ33 Rozměry : 176 x 112 x 71 mm *Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter! Záruka 6 měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nové zboží - vzorek.

Kvalitní 7" dotykový monitor. Monitor umožňuje dotykové ovládání . V kabeláží je vstup pro jednotku navigace Garmin GVN53. Umožňuje jí ovládat plně dotykově.

Monitor obsahuje 1x RGB vstup, 3x AV vstup ,1x AV vstup pro zpětnou kameru s automatickým přepínáním a 1x audio výstup a AV výstup pro zadní monitory.

V balení je monitor + kompletní kabeláž. Monitor pasuje přímo do vozu Volvo XC60 ale dá se použít i samostatně.

 

Pro komplet i navigaci doporučujeme použít VZ33

Rozměry : 176 x 112 x 71 mm

*Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter!

Záruka 6 měsíců.

Vhodné pro vozy:

  • Volvo XC60 05/2008-

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: