WHISPBAR - Nosiče s přesahem (Through Bar) S15 délka tyčí 2 x 1100 mm

Kód: S15
Neohodnoceno
5 400 Kč / ks 4 462,81 Kč bez DPH
Sklad E-shop
Tyto střešní nosiče s technologií redukce hluku Whispbar™ jsou ve tvaru křídla,  čímž se sníží aerodynamický odpor na minimum a to znamená, že  při jízdě vás nosiče neruší hlukem při jakékoliv rychlosti auta.stažený soubor

 ⇒   Katalog 2020 

 ⇒ 
  Vyberte nosič na vaše vozidlo 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střešní nosiče s technologií redukce hluku Whispbar™ jsou ve tvaru křídla,  čímž se sníží aerodynamický odpor na minimum a to znamená při jízdě témě úplnou nehlučnost nosičů při jakékoliv rychlosti auta. Porovnávací testy ve větrném tunelu prokázaly hlučnost nižší až o 70%(!) oproti jiným nosičům.

Porovnávací graf odporu vzduchu:

tech-feat-aero

Video z porovnávacího testu ve větrném tunelu:

Na autě působí velmi kompaktním dojmem. Ideální řešení pro ty, kteří požadují design originálního příslušenství. Jelikož příčníky jsou kratší než u nosičů s přesahem, je jejich přepravní kapacita menší.
Možnost uchycení na střechy bez i s podélnými střešními nosiči (lyžinami).

Kromě tvaru nosiče má na odstranění hlučnosti podíl rovněž zakrytí T-drážkyz její vnitřní strany. Při montáži příslušenství ji nevyndáváte, pouze prstem zatlačíte dolů. Drážka tak zůstává zakrytá po celou dobu a po celé délcebez ohledu na to, zda na nosičích máte namontované nějaké příslušenství nebo ne. Zaručeně také krycí gumu neztratíte ani nezapomenete. Jízda s odkrytou drážkou totiž způsobuje nepříjemné pískání.

Specifikace modelu S15:

  • nehlučný
  • téměř nulový vliv na spotřebu auta
  • standardně uzamykatelný
  • SMART FOOT™patka
  • model s přesahem
  • rychloupínací T-drážka s vnitřním krytím
  • délka nosičů: 2 x 1100 mm
  • šířka nosičů: 85mm

Nosiče s přesahem mají delší tyče, proto poskytují větší přepravní kapacitua větší prostor, na který je možné uchytit náklad nebo nadstavbové nosiče. Rovněž patky nosiče jsou z vrchní strany odkryté, což umožňuje využít i tento prostor pro přepravu.

Přepravujete-li například najednou 3-4 jízdní kola, nebo střešní box + jízdní kolo, vyberte si tento model. Další výhodou nosičů s přesahem je, že díky široké možnosti nastavení vzdálenosti patek jsou velmi univerzální. Pokud v budoucnosti vyměníte auto, tak máte velkou pravděpodobnost, že nosiče budou pasovat i na nové auto. Stačí si dokoupit pouze nový montážní kit a nosiče můžete používat dále.

Ilustrační video:

  

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: