V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, omlouváme se, prosíme volejte pouze v naléhavých případech. Technické dotazy ke zboží, dostupnosti, objednávkám a reklamace pouze e-mailem. Naše personální kapacita nepokrývá požadavky volajících.

NIGRIN FEIN-SPACHTEL 250 g - vyhlazovací tmel (245 g + vytvrzovač)

Kód: 74950 N
Značka: NIGRIN
154 Kč / ks 127,27 Kč bez DPH
Na dotaz

Jedná se o NIGRIN vyhlazující tmel, který tvrdne bez popraskání, vyhlazuje škrábance a drobné nerovnosti a je vhodný pro dodatečné ošetření již dříve tmelených míst. Zanechává dokonale hladký povrch bez pórů.Germany

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o NIGRIN vyhlazující tmel, který tvrdne bez popraskání, vyhlazuje škrábance a drobné nerovnosti a je vhodný pro dodatečné ošetření již dříve tmelených míst. Zanechává dokonale hladký povrch bez pórů.

Rychle tvrdnoucí dvousložkový tmel na bázi polyesteru, který zaručuje hladký povrch bez pórů a dá se dobře brousit. Je vhodný pro vyhlazování škrábanců a nerovností již dříve tmelených míst. Snadno se používá a brousí.

Použitelný na škrábance a poškození laku, vypoukliny, prohloubeniny, deformace, zrezivělá místa, velkoplošná poškození a díry.

Návod na použití:
Podklad ošetřete NIGRIN plnícím tmelem. U drobnějších poškození stačí odstranit rez, odmastit, očistit a obrousit. Vytvrzovač, který se nachází pod víčkem, přidejte k tmelu a dobře promíchejte. (Poměr: 98 % tmele a 2 % vytvrzovače). Postupně zpracovávejte. Po 5-6 minutách začne nanesená hmota tvrdnout. Po vytvrzení (asi 30 min.) obruste.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nigrin
Exteriér: Tmely

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: