Wolframový NANO povlak – přísada do oleje MECHANICKÝCH PŘEVODOVEK a DIFERENCIÁLU

Kód: AG1000 AG120 AG40 AG80 AG160 AG200 Zvolte variantu
6 815 Kč / ks 869 Kč / ks 399 Kč / ks 696 Kč / ks 1 135 Kč / ks 1 378 Kč / ks od 399 Kč / ks 5 632 Kč bez DPH 718 Kč bez DPH 330 Kč bez DPH 575 Kč bez DPH 938 Kč bez DPH 1 139 Kč bez DPH od 330 Kč bez DPH
Sklad E-shop Sklad E-shop Sklad E-shop Sklad E-shop Sklad E-shop Sklad E-shop Zvolte variantu
Balení - objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

✔ Vysoká účinnost proti opotřebení, tření a extrémnímu tlaku
✔ Prodloužená životnost převodovky/diferenciálu podle testů z VUT Brno až 8x
✔ Brání mikro erozi a únavě povrchu materiálu✔ Pohlcuje otřesy


  logo_buggyra➔ Přípravky NANOTECH používá ve svých závodních a doprovodných autech závodní tým BUGGYRA Racing.

Detailní informace

Detailní popis produktu

   

Delší životnost motoru

Testy z VUT Brno potvrzují vynikající efektivitu – snížení opotřebení téměř 9x. Díky tomu, všude tam (motor a převodovka) kde použijete přísady IF-WS2 zásadně prodloužíte životnost motoru/převodovky bez nákladů na servis. Celkově výrazně snížíte provozní náklady.

 
 
 
 
 

Brání mikro erozi a únavě povrchu materiálu

IF-WS2 mikrofilmy „uzavírají“ mikropraskliny a mikrotrhliny, Zabraňují jejich šíření a vyhlazují povrch. Velice odolný wolframový mikrofilm, zabraňuje mikro erozi (rýhování exponovaných ploch), tvorbě spallingu (vydrolování) a pittingu (povrchové důlky). 

 

Pohlcuje otřesy

Fullereny IF-WS2, které jsou základní složkou našich přísad mají duté jádro a tím odolávají vysokým tlakům a pohlcují otřesy a vy brace.

 

BUGGYRA RACING

Závodní tým Buggyra používá naše nano maziva a přísady ve všech svých závodních a doprovodných vozech. Přísada byla také použita v rychlostním speciálu BUGGYRA SPEED 2020-500M, se kterým překonala Aliyyah Koloc dva světové rekordy s maximální rychlostí 284,13 km/hod.

 
 
 

Jak nanopřísady v motoru fungují?

Základní složkou IF-WS2 přísad jsou fullereny (kulaté nanočástice). V kritických situacích se chovají jako kuličková ložiska. Běžně by se pohyblivé části zadřely, nebo nenávratně poškodily, ale díky IF-WS2 nedojde k poškození. Při vysokém tlaku a smykovém namáhání, dojde ke sloupnutí jedné vrstvy, která na povrchu vytvoří velice odolný a kluzný film.

 
 
 
 
 
 
 
 

Aplikace

Produkt je určen pro mechanické převodovky a diferenciály. Nedoporučujeme pro automatické převodovky a samosvorné diferenciály.

Před použitím skladujte na teplém místě, nebo zahřejte v teplé vodě, protřepejte a nalejte do teplého (není podmínkou) motoru. Po aplikaci můžete ihned jet, nebo alespoň na několik minut nastartujte. IF-WS2 přísady se aplikují vždy po výměně oleje. S vypuštěním starého oleje se vyplaví i částice. Přísady se můžou aplikovat do nového i staršího oleje. Částice fungují vždy.

 
 
 
 
 
 

Složení

Základní složkou našich přísad jsou Fullereny IF-WS2 (kulaté nanočástice dvojsirník wolframičitý). Fullereny (zdroj Wikipedie) jsou molekuly, tvořené atomy uhlíku uspořádanými do vrstvy z pěti a šestiúhelníků s atomy ve vrcholech, která je prostorově svinuta do uzavřeného tvaru (nejčastěji do tvaru koule nebo elipsoidu). Vzhledem k této struktuře jsou mimořádně odolné vůči vnějším fyzikálním vlivům.

 
 

Tatra kolem světa 2

Naše přísady vykazují vysokou účinnost také v závodních motorech a strojírenských aplikacích. Vynikajícím způsobem fungují v Tatře, současné největší expedici Tatra kolem světa 2.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: