FILTROTECH filtr FK001A - kabinový, pylový uhlíkový - Škoda Favorit, Felicia, Forman combi, pick up

Kód: FK001A
Neohodnoceno
169 Kč / ks 139,67 Kč bez DPH
Na dotaz

Vyráběné filtry v ČR jsou opatřeny plastovým rámečkem s těsněním, který dokonale drží tvar filtrů a maximálně těsní. Filtrační plocha je pak v tomto rámečku vyplněna uhlíkovou hmotou, která je pevně uchycená, aby nedocházelo vlivem vlhkosti k prohnutí, a tím pádem ke ztrátě těsností filtru jako celku. Proto u větších ploch filtru je navíc hmota vyztužena kovovým sítem, případně plastovými příčkami.

Navíc u většiny typů filtrů je filtrační plocha doplněná o protibakteriální prachovou vložku, která zachycuje více hrubých nečistot a prachu. Finálně na přání zákazníka jsme schopni tuto vrstvu pro dokonalost ošetřit speciálním antibakteriálním přípravkem, kde nosnou bází jsou mikročástice stříbra.
images

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Představujeme Vám výrobek firmy Filtrotech ČR, zabývající se problémem filtrace vzduchu v kabině automobilu a nyní i v dalších oblastech. Na trhu nejsou jediní, ale první, kdo použili uhlíkovou filtrační hmotu. Tato zachytí sice méně prachu, ale zato váže smog, pyly, těžké kovy a jedovaté plyny vzniklé spalováním pohonných látek v benzínových i naftových motorech. Při styku s vodou se proplachuje narozdíl od papírového, který zůstává mokrý a stává se živnou půdou pro bakterie a plísně, a tak se jeho účinnost snižuje a dochází k mlžení skel. Tyto filtry jsou testované státní zkušebnou a homologované Ministerstvem dopravy a spojů ČR. Filtry zadržují pyly, prach, olovo, kadmium, chrom, benzen, toluen, xylen.K těmto údajům a pro lepší představu uvádíme tuto tabulku :

znečištění uhlíkový filtr papírový filtr
prach a pyl 90% 99%
těžké kovy 45% 5%
jedovaté plyny 35% 0%

Popis :

Uhlíkový filtr je speciální tkanina, napuštěná aktivním uhlím. Je velmi dobře propustný pro vzduch a má téměř nulovou nasákavost. Výrobek splňuje parametry používání v extrémních podmínkách vlhka a mrazu 0 - -30 oC. Splňuje podmínky pro celoroční užívání. Za deště se propustnost vzduchu nemění. V automobilu s integrovaným způsobem vytápění (ŠKODA Fábia) přepnutím větrání klimatizační jednotky na vnitřní okruh, dojde v krátké době k úplnému očištění vzduchu v kabině automobilu.

Všechny vyráběné filtry jsou tvořený plastovým rámečkem s těsněním, který dokonale drží tvar filtrů a maximálně těsní. Filtrační plocha je pak v tomto rámečku vyplněna uhlíkovou hmotou, která je pevně uchycená, aby nedocházelo vlivem vlhkosti k prohnutí, a tím pádem ke ztrátě těsností filtu jako celku. Proto u větších ploch filtru je navíc hmota vystužena kovovým sítem, případně plastovámi příčkami.

Navíc u většiny typů filtrů je filtrační plocha doplněná o protibakteriální prachovou vložku, která zachycuje více hrubých nečistot a prachu. Finálně na přání zákazníka jsme schopti tuto vrstvu pro dokonalost ošetřit speciálním antibakteriálním přípravkem, kde nosnou bází jsou mikročástice stříbra.

⇒  Katalog uhlíkových kabinových filtrů FILTROTECH - osobní vozidla

⇒  Katalog uhlíkových kabinových filtrů FILTROTECH - nákladní vozidla

⇒  Katalog uhlíkových kabinových filtrů FILTROTECH - traktory

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: