CHAMPION COLOR - email barva universální zelená pastelová sprej 400ml (RAL6019)

Kód: S06166
Neohodnoceno
139 Kč / ks 114,88 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

logo   vyrábí kvalitní produkty, které dodává  specialistům  napříč celou Evropou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní řada luxusních univerzálních vrchních barev  Emaily Sprej Professional s vysokým leskem v aerosolu se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot, sádry, omítek, plechů karosérií, bicyklů, nábytku apod. jak v exteriéru tak v interiéru.

Unikátní skladba surovin garantuje vysokou trvanlivost a opakovatelnost barvy, homogennost povrchu a trvalý lesk. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi. Je přestříkatelná bezbarvým akrylovým lakem ve spreji. Barva není určena k nátěrům, které přicházejí do přímého styku s potravinami, krmivy a pitnou vodou a k nátěrům dětského nábytku a hraček.

Použití: Povrch musí být čistý, suchý a odmaštěný. Určeno na kov, dřevo, sklo, kámen, karton a plast. Nevhodný na polystyren. Na kovovém povrchu odstraňte rez a ošetřete ochrannou látkou proti rzi např. základovou ⇒ barvou ve spreji. Sprej před použitím protřepejte 2-3 min. Nanášejte ze vzdálenosti 25-30 cm lehkými pohyby nad povrchem. Při nanášení držte sprej stále svisle. Při nízkých teplotách zahřejte sprej v teplé vodě na 20-25°C. Nepoužívejte při teplotě pod 15°C. Po 10 minutách suchý na dotek. Proschlý po 24 hodinách. Přestříkání čirým lakem zvyšuje odolnost proti oděru. Aplikaci ochranné vrstvy čirým lakem provádějte před zaschnutím nástřiku vrstvy, kterou chcete chránit obvykle do 2 minut. Doba se může lišit v závislosti na materiálu, ze kterého je lakovaný předmět vyrobený, na teplotě, vlhkosti a vzdušné cirkulaci atd. Doporučujeme před aplikací provést zkušební vzorek nejlépe na malé ploše

 

Teplotní odolnost do 80°, odolný vlivům počasí, stálobarevný, odolný UV záření, poškrábání, nárazu.

Upozornění: Přesnou shodu barev zaručuje RAL standard. Pro snadnější orientaci je číslo barvy ze vzorníku RAL vždy uvedeno v názvu spreje. Zobrazený odstín je orientační a závisí na nastavení vašeho zobrazovacího zařízení.

 


Aplikační vrstva
: Vrchní krycí nátěr                                              
Chemické zařazení:syntetické
Oblast kovy: (základová nebo krycí barva)
Oblast dřevo (krycí barva)
Použiti: hobby / profi

Objem: 400 ml, vydatnost barvy ve spreji je na cca 1-2 m2

exterier_thumbnail iko-cars_thumbnail interier_thumbnail kovani_thumbnail    kovy[1]_thumbnail nabytek[1]_thumbnail natery-dreva_thumbnail zahradni-nabytek_thumbnail 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: