CHAMPION COLOR - AUTO ACRYL základová barva na ráfky-poklice - sprej 500ml - šedá

Kód: S00053
167 Kč / ks 138 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)

logo  vyrábí produkty pro společnosti napříč celou Evropou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní akrylový lak na ráfky, poklice a jiné předměty. Rychleschnoucí. Tvoří tvrdý a elastický povlak, který je odolný vůči poškrábání, úderům a vůči vlivům životního prostředí. 

Použití: Povrch musí být čistý, suchý a odmaštěný.  Sprej před použitím protřepejte 2-3 min. Nanášejte ze vzdálenosti 25-30 cm lehkými pohyby nad povrchem. Při nanášení držte sprej stále svisle. Při nízkých teplotách zahřejte sprej v teplé vodě na 20-25°C. Nepoužívejte při teplotě pod 15°C. Po 10 minutách suchý na dotek. Proschlý po 24 hodinách. Přestříkání čirým lakem zvyšuje odolnost proti oděru. Aplikaci ochranné vrstvy čirým lakem provádějte před zaschnutím nástřiku vrstvy, kterou chcete chránit obvykle do 2 minut. Doba se může lišit v závislosti na materiálu, ze kterého je lakovaný předmět vyrobený, na teplotě, vlhkosti a vzdušné cirkulaci atd. Doporučujeme před aplikací provést zkušební vzorek nejlépe na malé ploše.Teplotní odolnost do 80°, odolný vlivům počasí, stálobarevný, odolný UV záření, poškrábání, nárazu.

Upozornění: Přesnou shodu barev zaručuje RAL standard. Pro snadnější orientaci je číslo barvy ze vzorníku RAL vždy uvedeno v názvu spreje. Zobrazený odstín je orientační a závisí na nastavení vašeho zobrazovacího zařízení.

Náš tip: Potřebujete zvýšenou odolnost? Pro zvýšení odolnosti výsledného nástřiku ještě můžete přestříkat bezbarvým lakem. Vybrat si můžete z dvou povrchových úprav, a to lesklé a matné. Lak je možné stříkat před úplným vytvrzením předcházející vrstvy. Lesklý bezbarvý lak naleznete pod kódem S06128, a  pod kódem S00001.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: