TRISCAN stírací universální lišta 750 mm typ BOSCH Aerotwin (přírodní kaučuk + grafit) bez péra

Kód: 4910750106
Neohodnoceno
Značka: TRISCAN
189 Kč / ks 156,20 Kč bez DPH
Skladem (> 10 ks)

Tato stírací lišta Triscan je vyrobena dle patentu DuPont z čistého přírodního kaučuku. Do kaučukové směsi je postupně vmíchán čistý grafit. Takto připravená směs je kontinuálně vtlačována do tlakových formem, kde dochází k úplné vulkanizaci stírací lišty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada našich motoristů považuje již za běžné, že pokud stěrač začne hůře stírat, nemění celé raménko stěrače, nýbrž jen vlastní stírací lištu.

Přestože ceny stěračů jsou pro uživatele příhodnější nežli tomu bylo v  minulosti, přesto vyhazování použitého raménka stěrače se jeví jako neekonomické plýtvání materiálem. Již v roce 1994 jsme zavedli na náš trh náhradní univerzální gumičky do stěračů s příměsí grafitu pro osobní a užitková vozidla a později i rozšířili o sortiment pro nákladní vozidla a autobusy.

Zatímco cena běžných ramének poklesla na přijatelnou úroveň, cena raménka typu Aerowtin je stále vysoká.

Stírací lišta Triscan je vyrobena dle patentu DuPont z čistého přírodního kaučuku. Do kaučukové směsi je postupně vmíchán čistý grafit. Takto připravená směs je kontinuálně vtlačována do tlakových formem, kde dochází k úplné vulkanizaci stírací lišty. Výhody této technologie:a) přírodní kaučuk s příměsí grafitu má násobně delší životnost, nežli tradičním způsobem vyráběné stírací lišty 

b) přírodní grafit se při stírání postupně uvolňuje z břitu lišty, přičemž nezpůsobuje znečištění skla

c) přírodní grafit chrání současně břit před opotřebením při suchém nebo polosuchém pohybu stěrače po sklu, stejně tak nemá tendenci přimrzat ke sku v zimním období

d) stěrače vybavené touto technologií nevržou a neskáčí po sklePřed montáží nové stírací lišty se doporučuje promazat stírací raménko a pero stěrače, které mají vliv na dokonalý přítlak celé stírací lišty. Touto opravou si prodloužíte životnost Vašeho stěrače až na dvojnásobek a ušetříte tak i nemalé finanční prostředky oproti nákupu nového stěrače.


Návod k výměně stíracích gumiček:1) Sejměte koncový plastový díl (plastovou koncovku stěrače)2) Nadzdvihněte pojistný háček na stávající liště stěrače3) Vytáhněte starý gumový profil poškozené stírací lišty4) Do lyžin stěrače nasuňte nový gumový profil a odstřihněte přesahující délku5) Zatlačte zpět dolů pojistný háček6) Nasaďte zpět koncový plastový díl (plastovou koncovku stěrače)

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: