BULLOCK ALARM zámek pedálů pro vozidla s automatickou převodovkou

Kód: A-DSG-ALARM
Neohodnoceno
2 690 Kč / ks 2 223,14 Kč bez DPH
Nedostupné

Výroba ukončena náhrada  ⇒  ZDE

Mechanické zabezpečení vozidla zámek pedálů pro vozidla s automatickou převodovkou od výrobce TAVOLA S.p.A 
madeinitaly

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bullock ® Alarm je jediný svého druhu na trhu pro vozy s automatickou převodovkou. Jeho unikátní sestavení a automatická redukce z něho činí ideální zabezpečení proti krádeži automobilů.

Bullock® Alarm je nejpokrokovější automobilové zabezpečovací zařízení , který spojuje odzkoušený mechanický bezpečnostní systém Bullock® s  elektronickou technologií. Je snadno použitelný a zabírá málo místa. Zabezpečovací zařízení Bullock® Alarm nabízí italský design společně s  technologickou evolucí, která nám umožnila vyvinout bezpečný výrobek, který dává jasnou odpověď všem, kdo dnes pro své motorové vozidlo požaduje maximální ochranu.

Bullock ® Alarm kombinuje elektronickou technologii s bezpečností zaručené Bullock ® mechanické tradice. Temperované karbonitridové ocelové svorky zaručují vysokou úroveň odolnosti proti řezání a vrtání. Blokovací mechanismus je vyroben z materiálu odolného proti vrtáku a je rovněž chráněn Seeger kroužkem, který zabraňuje jeho rozpadnutí.

Alarm detekuje sebemenší pokus o odstranění zařízení. Detektor pohybu praktické LED světlo indikuje přítomnost Bullock ® Alarm i v noci.

PROOF KEY- klíče dodané se zařízení jsou speciálně vyrobeny, což je velmi obtížné duplikovat.

Zabezpečovací zařízení Bullock® Alarm je vhodné pro nesmírně široké spektrum automobilů, a to díky svému vybavení třemi hlavicemi (rozměr 75mm, rozměr 100mm a  navíc i plochá hlavice pro výrobky koncernu VW), které doplňují klasickou hlavici o rozměru 50mm (která je při prodeji na zařízení Bullock® Alarm namontována). Chcete-li zjistit, která hlavice je vhodná pro váš vůz, nahlédněte do srovnávací tabulky značek a modelů uvedené zde při okraji (najděte si model vašeho vozidla a určete hlavici, která má být na zařízení Bullock® Alarm namontována).

Doplňkové parametry

Kategorie: Zámek na pedály
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: