CHAMPION COLOR - základní antikorozní barva bílá (400 ml) RAL9003

Kód: S07001
Neohodnoceno
139 Kč / ks 114,88 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

logo    vyrábí produkty pro společnosti napříč celou Evropou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podkladová akrylová barva je určena pro základování různých povrchů, zejména jako podklad pod akrylové barvy. Je velmi dobře adhezivní k podkladu, vůči oceli má antikorozní vlastnosti. Matný povlak barvy zajišťuje dokonalou přilnavost barev a povrchových emailů. Doporučuje se použít na disky kol,poklice, nové stroje, instalace, průmyslové konstrukce, stavební konstrukce, energetické sloupy, pouliční lucerny, oplocení, zábradlí, skladovací nádrže, plechy apod. nebo na jejich renovaci, dále také k opravám poškozených natěračských povrchů. 

 Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi. Barva není určena k nátěrům, které přicházejí do přímého styku s potravinami, krmivy a pitnou vodou a k nátěrům dětského nábytku a hraček.

Použití: Povrch musí být čistý, suchý a odmaštěný. Určeno na kov, dřevo, sklo, kámen, karton a plast. Nevhodný na polystyren. Na kovovém povrchu odstraňte rez a ošetřete ochrannou látkou proti rzi např. Sprej před použitím protřepejte 2-3 min. Nanášejte ze vzdálenosti 25-30 cm lehkými pohyby nad povrchem. Při nanášení držte sprej stále svisle. Při nízkých teplotách zahřejte sprej v teplé vodě na 20-25°C. Nepoužívejte při teplotě pod 15°C. Po 10 minutách suchý na dotek. Proschlý po 24 hodinách.  Teplotní odolnost do 80°, odolný vlivům počasí, stálobarevný, odolný UV záření, poškrábání, nárazu.

Upozornění: Přesnou shodu barev zaručuje RAL standard. Pro snadnější orientaci je číslo barvy ze vzorníku RAL vždy uvedeno v názvu spreje. Zobrazený odstín je orientační a závisí na nastavení vašeho zobrazovacího zařízení.

 základní barva ve spreji antikorozní 400 ml

  • Slouží jako základová barva, ale vyplňuje i póry a jemné stopy po broušení. Použitelná na kovy,keramiku, kámen, sklo, papír, atd. Dobrý rozliv, vysoký obsah sušiny, vysoká vydatnost, rychleschnoucí, snadná brousitelnost. Po přebroušení jemným brusným papírem je dosaženo ideálního podkladu. Pojivem je nitrokombinační pryskyřice. Upozornění: při aplikaci na staré syntetické nátěry může dojít k jejich odlupování. Odolává povětrnostním vlivům, benzínu a naftě. Exteriér-Interiér.
  • Návod k použití: povrch očistěte, odmastěte, zdrsněte a vysušte. Před použitím důkladně protřepejte po dobu alespoň 2 minut a vyzkoušejte kompatibilitu s podkladem na vedlejší ploše. Nanášejte v tenkých vrstvách příčnými tahy ze vzdálenosti cca 25 cm. Základ zasychá na dotek za cca 20 minut a je plně proschlá po 12 hodinách. Po skončení práce obraťte nádobku dnem vzhůru a krátkým prostříknutím pročistěte ventilek.
  • Bezpečnostní opatření: nádobka je pod stálým tlakem. Chraňte před teplem. Uchovávejte při teplotě nepřesahující 50°C. Neotvírejte násilím a nevhazujte do ohně ani po použití. Nestříkejte do ohně ani na rozžhavené materiály. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dráždí kůži. Toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. Nevdechujte aerosol. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Nevylévejte do kanalizace, zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Obal odevzdejte ve sběrně nebezpečného odpadu!Objem: 500 ml, vydatnost barvy ve spreji je na cca 1,5-3 m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: