V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, omlouváme se, prosíme volejte pouze v naléhavých případech. Technické dotazy ke zboží, dostupnosti, objednávkám a reklamace pouze e-mailem. Naše personální kapacita nepokrývá požadavky volajících.

Univerzální dálkový ovladač 300-868MHz

Kód: SU-SE613
340 Kč / ks 280,99 Kč bez DPH
Skladem (> 10 ks)

Tento univerzální ovladač se dokáže naučit povely ovladačů od většiny výrobců pohonů s ovladači, které používají plovoucí kód (seznam výrobců viz. návod k použití). Dále je možné ovladač použít jako náhradu všech ovladačů s pevným kódem a frekvencí 300-868MHz. Pod každým ze 4 tlačítek může být uložen jiný ovladač i s rozdílnou frekvencí. Ovladač podporuje všechny pevné kódy a plovoucí kódy uvedených výrobců ovladačů. Frekvence ovladače je v rozsahu 300-868 MHz. Pokud kopírujete ovladač s plovoucím kódem, je nutno po zkopírování ovladače nový ovladač spárovat s pohonem podle originálního návodu ke konkrétnímu typu pohonu.    Technické parametry - možnost využít až 4 funkce (4 tlačítka) - kdykoliv lze naučit nové zařízení - po výměně baterie zůstanou uložena všechna data - stabilní krystal - dosah až 80 m - rozměry: 38 x 58 x 13 mm - včetně baterie

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento univerzální ovladač se dokáže naučit povely ovladačů od většiny výrobců pohonů s ovladači, které používají plovoucí kód (seznam výrobců viz. návod k použití).

Dále je možné ovladač použít jako náhradu všech ovladačů s pevným kódem a frekvencí 300-868MHz. Pod každým ze 4 tlačítek může být uložen jiný ovladač i s rozdílnou frekvencí.

Ovladač podporuje všechny pevné kódy a plovoucí kódy uvedených výrobců ovladačů. Frekvence ovladače je v rozsahu 300-868 MHz.

Pokud kopírujete ovladač s plovoucím kódem, je nutno po zkopírování ovladače nový ovladač spárovat s pohonem podle originálního návodu ke konkrétnímu typu pohonu.

  

Technické parametry

- možnost využít až 4 funkce (4 tlačítka)

- kdykoliv lze naučit nové zařízení

- po výměně baterie zůstanou uložena všechna data

- stabilní krystal

- dosah až 80 m

- rozměry: 38 x 58 x 13 mm

- včetně baterie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: