LEDLENSER H4 - Čelovka pro řemeslníky

Kód: 501096 501097 Zvolte variantu
Značka: LEDLENSER
990 Kč / ks 818 Kč bez DPH
Na objednávku Sklad E-shop Zvolte variantu
Způsob balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

H4R

Jedná se o výkonnou pracovní čelovku H4 s 250 lumeny je ideální pro elektrikáře nebo mechaniky, ale i třeba jen na noční procházky. Unikátem je speciální technologie objektivů, která umožňuje široké osvětlení téměř celého lidského zorného pole. To usnadňuje orientaci v prostoru i v rámci periferního vidění. Otočná hlava zajišťuje flexibilitu úhlu dopadu světla, zadní světlo doplňuje maximální bezpečnost při použití, odolnost proti vodě, prachu i pádu vás přesvědčí o nedotknutelnosti čelovky, a to vše je schované v malém, lehoučkém a velmi kompaktním těle vhodném do téměř všech pracovních podmínek.

- až 250 lumenů
- speciální technologie objektivů pro osvětlení téměř celého zorného pole
- otočná hlava, zadní světlo
- odolnost proti vodě a prachu IP57

Detailní informace

Detailní popis produktu

csm_ico__0010_098ed61540

Smart Light Technology

Různé oblasti použití vyžadují individuální nastavení svítilen a individuální funkce. Z tohoto důvodu byla vytvořena nová technologie „SMART LIGHT TECHNOLOGY“, neboli Chytrá světelná technologie. Zkratka SLT.

 

 sf Speed Focus
 Rychlé ostření. SPEED FOCUS je rychlý a spolehlivý posuvný mechanismus ostření a v mnoha ohledech lepší než konvenční otočné     mechanismy. Je nedílnou součástí systému AFS (Advanced Focus Systém). Aby, byl tento mechanismus funkční je zapotřebí umístit LED   diodu, čočku a reflektor v jedné ose. Přesné polohování tohoto systému je prováděno za pomocí laserové technologie. Svítilnu pak můžete   ovládat jednoduše jednou rukou, kdy posunete hlavu svítilny palcem od sebe nebo k sobě a docílíte tak rozostření nebo zaostření světla rychlostí blesku a hlavně pohodlně.

ipx

 Odolnost IPX4-8
 LEDLENSER vás nezklame za sněhu i deště. ODOLNOST PROTI NÁRAZU Svítilny jsou odolné proti pádu z výšky.
 Splňují všechny svítilny.

 

csm_ico__0003_1468019316

 Pozlacené kontakty

  Zlato je velmi speciální materiál. Kvůli zlatu se vedly války, okrádají se a vraždí lidé. Dnes se stále častěji dozvíte, že zlato je vynikající   elektrický vodič a je extrémně odolné. Jeho odolnost spočívá ve schopnosti nepodléhat korozi a ve vysokém stupni chemické odolnosti.   Odhaduje se, že přibližně 70% poruch svítilen lze přičíst korozivním poškozením způsobených kyselinou nebo plynem z baterií.  Proto mají svítilny LEDLENSER pozlacené kontakty. Díky tomuto drahému opatření vydrží svítilny LEDLENSER celá desetiletí.

Materiály svítilen se také liší ve své elektrické vodivosti. Při vysokém zatížení se některé vodiče zahřívají a díky tomu odpor v takovémto materiálu roste, ubývá napětí a protékající energie se přeměňuje na teplo, což je u elektrického ohřívače žádoucí, ale u svítilen je to přesně naopak. Energie dodávaná z baterií nesmí ohřívat kontakty, ale být dodávána do LED diody. Mnoho konkurenčních výrobců používá levné kontakty, což se projeví výrazně na výkonu svítilny i její době použití. Díky pozlaceným kontaktům vydrží elektronika svítilen LEDLENSER neporušená desítky let.

 afs

  Advanced Focus System
 Spojením čočky a reflektoru vznikla unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby znikla tak reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu (zaostření) nebo dozadu (rozostření). Svítilny LEDLENSER jako jediné na světě využívají principu lomu světla. Běžné svítilny pouze odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.

Mezinárodní patenty AFS:

Patent-No. China: ZL 200680000752.1Patent-No. Europe: EP 1880 139 B1Patent-No. USA: 7,461,960Patent-No. HongKong: 1108730

 

  Temperature Control System  chrání čelovku proti přehřátí

csm_wide_beam_bd12df1316 

 Wide Beam
 Speciální technologie shora ohraničuje světelný kužel a minimalizuje tím oslnění okolních osob.

 

 PARAMETRY

Dosah světla 35/25/10 m
Světelný tok 250/150/20 lm
Doba svícení 3/40 h
OSTATNÍ  
Hmotnost 100g
Baterie Micro (AAA) 1.5V
Dobíjení Ne
LED White Power LED + červené zadní světlo
Certifikát odolnosti IP57

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: